a

Lovos

lovosNuo nakties miego kokybės labai priklauso visos dienos savijauta. Be abejo, tai apima ir ilgalaikę žmogaus organizmo būklę, kadangi miegas stipriai veikia mūsų nervų sistemą, skatina ląstelių atsinaujinimą. Kai trūksta miego, sunku sukoncentruoti ir sutelkti dėmesį, padidėja imuniteto, kraujospūdžio, širdies ligų rizika. Geras miegas ir poilsis leidžia išlikti budriems, lemia mūsų produktyvumą darbo metu. Yra daug patarimų, kaip gerai išsimiegoti, tačiau, pirmiausia svarbu atkreipti dėmesį į pagrindinį miegui reikalingą atributą – lovą. Jei ši nepatogi, tuomet net ir kiti veiksniai nebus tokie efektyvūs.

 

Lova – miegamojo kambario elementas, į kurį dažniausiai krypsta didžiausias dėmesys. Renkantis pravartu ją derinti prie viso interjero dizaino, kadangi darni aplinka turi įtakos ramiam nakties miegui ir poilsiui. Juk daugelis esame įsitikinę, kad harmoningai įrengtoje erdvėje su patinkančiais baldais, galime laisviau atsipalaiduoti, mūsų neerzina akį rėžiančios, interjero dizaine išsiskiriančios spalvos, kontūrai, formos. Tačiau už estetinę jos funkciją kur kas svarbesnis patogumo ir kokybės aspektas. Iš tikro medžio masyvo pagamintos lovos yra jaukesnės, šiltesnės, atrodo prabangiau ir kas be ko – yra ilgaamžiškesnės. Mūsų klasikinio ar modernaus stiliaus gaminiai namams suteikia jaukią, elegantišką atmosferą. Galima išsirinkti patinkančius ir prie bendro interjero derančius lovų apmušalus. Turintys galimybę gali įsigyti kuo didesnę, platesnę lovą, kuri asocijuojasi su patogumu. Joje galima įsitaisyti taip, kaip patinka, kas labai aktualu gyvenant poroje. Tačiau ir siauresnėje lovoje galima patogiai išsimiegoti, svarbu, jog ši būtų kokybiškai pagaminta, su jai pritaikytu čiužiniu.

 

Išsirinkti kokybišką ir patinkančią lovą gali būti sudėtinga, nes kai kuriais atvejais kaina neatitinka kokybės, ypač, kai minimaliomis sąlygomis, naudojant ne pačias geriausias medžiagas, pagamintus gaminius siekiama parduoti kuo brangiau. Deja, įsigijus tokį produktą, juo tenka džiaugtis neilgai, kadangi prastos gamyklinės konstrukcijos greitai deformuojasi. Be to, galite labai nusivilti vos tik gavus ir bandant surinkti tokį gaminį, kadangi kai kurios detalės gali netikti ir pan. Mūsų meistrai, gamindami lovas, atidžiai vadovaujasi tiksliais išmatavimais, kas leidžia pagaminti aukštos kokybės, patikimus ir tvirtus produktus. Kadangi baldus gaminame patys, todėl visiškai atsakome už jų kokybę, patvarumą ir ilgaamžiškumą.

 

Renkantis lovą pravartu nepamiršti kelių aspektų:

- patariama, jog lova būtų bent 15 cm ilgesnė už žmogaus ūgį;
- neaukšta lova gerai tuo atveju, jei turite mažų vaikų, tačiau nuo jos sunkiau atsistoti, ypač turintiems sveikatos problemų, be to, nepamirškite, kad lovos aukštis matuojamas kartu su čiužiniu;
- pravartu atkreipti dėmesį į patalpos dydį, išplanavimą, kad liktų vietos laisvam praėjimui (jei vietos lieka mažai, viena lovos pusė būti prie sienos);
- planuojant kambario erdvę ir baldus, svarbu vadovautis ne norimo čiužinio dydžiu, bet atminti, kad visas plotas gerokai padidėja matuojant lovų rėmus, kraštus.

Gamybos technologijoms sparčiai žengiant į priekį galima gaminti ne tik standartinio dydžio lovas, bet ir pagal individualius išmatavimus. Čiužinių gamintojai taip pat neapsiriboja vien tik vienodų gaminių gamyba, bet siūlo ir asmeniškai gaminamus čiužinius, pritaikytus pagal užsakovų lovų matmenis. Dėl to, klientai gali pasirinkti norimo dydžio lovą bet kokio išplanavimo kambariui, nesibaiminant, jog nebus atitinkamo čiužinio. Be abejo, išsirinkus standartinį lovos rėmą susidursite su platesniu čiužinių bei patalynės komplektų asortimentu.

 

Visi mūsų baldai, įskaitant ir lovas, yra gaminami savo darbą išmanančių ir mėgstančių meistrų, kuriems tai tikrai nėra naujiena. Turintys šio amato teorinių žinių, įgiję praktinių įgūdžių specialistai kuria stulbinančius, itin aukštos kokybės gaminius, kurie sėkmingai konkuruoja su užsienio gamintojais. Užtikrinta lietuviška kokybė, subtilumas, elegancija, dėmesys net ir menkiausioms smulkmenoms mūsų gaminius daro išskirtiniais ir žinomais.