a

Sofos

sofosSvetainė yra ta namų vieta, kur dažniausiai susiburia visa šeima ir susirenka draugai. Čia svarbiausia bendravimas, kurio nevaržytų apkrauta erdvė, netinkamai išdėstyti baldai, trukdantys laisvam judėjimui, nes šiam kambariui būtinas funkcionalumas ir patogumas. Jei svetainės kambarys yra pagrindinis namų centras, tuomet sofa yra to kambario širdis, suteikianti šeimai poilsio ir ramybės laiką, praleidžiamą kartu. Atpalaiduojančios, stilingos ir dirbtinai neužkeltų kainų sofos – pagrindinis mūsų tikslas.


Kadangi kiekvienos šeimos poreikiai yra skirtingi ir unikalūs, mes stengiamės pasiūlyti plačias, įvairių sofų ir jų komplektacijų, kurias galima keisti, derinti tarpusavyje, kolekcijas. Nuo stilingų, atlošiamų gaminių iki patogių sofų kampu. Sofa gali būti pasirinktos formos (įprasta tiesi ar kampu), kelių sėdėjimo vietų, dažnai prie jos derinami tokio pačio ar panašaus modelio foteliai, krėslai ir kėdės. Sofą galima pasirinkti kaip pagrindinį svetainės kambario akcentą. Jei norima jam suteikti dėmesio, pravartu priderinti ir apšvietimą, nukreiptą jos linkme. Taip pat norint akcentuoti būtent sofą, foteliai gali būti visiškai paprasti, nekrentantys į akis. Dabar labai populiarios sofos-lovos su daug vienodų ar skirtingų dydžių pagalvių, kurios leidžia įsitaisyti patogiai ir minkštai, pagal mėgstamą sėdėjimo poziciją.


Vakare, po įvairių dienos darbų, daugelis tik ir svajojame kuo greičiau grįžti namo ir patogiai įsitaisyti pažiūrėti filmą, televizijos laidą ar paskaityti knygą. Sofos pirminė ir iki šiol išlikusi pagrindinė funkcija, jog laisvu metu šeimos nariai galėtų ramiai pailsėti ir atsipalaiduoti. Mes siūlome įvairių spalvų, formų ir stilių – nuo klasikinio dizaino iki modernių sprendimų – sofas. Patogūs ir elegantiški gaminiai suteiks namams naujumo, išskirtinumo. Dažniausiai interjero dizainas pradedamas kurti nuo sienų, lubų, grindų apdailos, vėliau derinant tinkančius baldus, tačiau kartais ši tvarka apvirsta aukštyn kojomis – visa kambario idėja gali būti plėtojama būtent nuo pamatytos ir stipriai mintyse įstrigusios sofos.


Sofa labai universalus baldas: čia susėdame ramiems pokalbiams, žaidžiame stalo žaidimus, prigulame pailsėti ar pažiūrėti televizoriaus, prireikus ant jos galime ir nakvoti. Todėl gamintojai siūlo pasirinkti sofą-lovą, kurioje sumontuotas patogus miegojimo mechanizmas ir patalynės dėžė. Jei namuose nėra įrengto atskiro svečių kambario, ko dažniausiai gyvenantys daugiabučiuose negali sau leisti, tokia sofa bus labai naudinga alternatyva prireikus nakvynės atvykusiems artimiesiems ir draugams. Šias sofas, su patogiu mechanizmu, į lovas transformuoti visai nesudėtinga, nereikia įdėti daug jėgos ir pastangų. Sofa-lova puiki išeitis gyvenantiems moderniame vieno kambario bute, kur dažnai kelios erdvės sujungtos į vieną, siekiant turėti daugiau vietos. Gamintojai stengiasi prisitaikyti ir prie tokių atvejų, tad pasirinkus tvirtą sofą su kokybišku čiužiniu, išsimiegama taip pat gerai, kaip įprastoje lovoje.


Į ką atsižvelgti renkantis sofą kampu?

Jei renkatės sofą kampu, tuomet nepamirškite iš anksto atsižvelgti į kambario išplanavimą ir nuspręsti, kurioje pusėje, kairėje ar dešinėje, to kampo norite, kad vėliau nebūtų problemų dėl kitų baldų išdėstymo. Nors turint daug erdvės kambaryje tai gali atrodyti visai nereikšminga smulkmė, tačiau planuojant įsigyti kitus didesnius gaminius gali kilti ir nesklandumų. Be to, dažnai parduotuvės salėje ar virtinoje esančios sofos, dėl didelių patalpų, atrodo kiek mažesnės nei yra iš tikrųjų, tad būtina viską tiksliai išsimatuoti. Mėgstantys stilingą prabangą ir išskirtinį patogumą gali pasirinkti iš gausaus odinių sofų asortimento. Dailūs sofų raštai padeda sukurti ištaigingai atrodančius gaminius, patalpoms suteikiant elegancijos. Masyvi odinė sofa dažniausiai savaime tampa pagrindiniu kambario centru, kviečiančiu patogiai prisėsti.