a

Apie mus

Ieškote baldų naujam būstui? O galbūt nusprendėte atnaujinti savo interjerą? „Unicorn LT“ salone išsirinksite Jums patinkančius modernius ar klasikinius baldus, sukurtus bei pagamintus aukščiausios kvalifikacijos Lietuvos meistrų.

Mūsų siūlomi minkšti svetainės, universalūs, aukščiausios kokybės itališkos odos baldai bei miegamojo lovos savo išvaizda, kokybe bei teikiamu komfortu sėkmingai konkuruoja su užsienio baldų gamintojų produktais dėka patirties, sukauptos per daugiau nei 20 metų darbo su tarptautinį pripažinimą pelniusia Kanados baldų bendrove „Pallister“.

„Unicorn LT“ salone Jūs galite įsigyti jau pagamintus baldus arba išsirinkti Jūsų individualų skonį atitinkančius baldų audinius iš didelės, kruopščiai atrinktos Vokietijos, Graikijos, Ispanijos, Italijos, Turkijos ir Belgijos gamintojų kolekcijos. Dirbame su prabangių medžiagų gamintoju „Yebane“ (Ispanija), žinomu audinių pardavėju „Nevotex“ (Švedija), Italijos apmušalų gamintojais „Dino Zoli“ ir kitais ne mažiau garsiais vardais.

Visiems baldų karkasams, pagamintiems iš kietmedžio (uosio arba beržo) ir klijuotos medienos, suteikiama 4 metų garantija. Šie tvirtumu bei lengvumu pasižymintys karkasai žinomi viso pasaulio baldų gamintojų dėl savo patvarumo, ilgaamžiškumo ir prieinamos kainos.

„Unicorn LT“ baldų minkštumą bei komfortabilumą užtikrina ilgaamžis, aukščiausio tankio (35 kg/m3) elastinis putų poliuretanas, sėdimojoje dalyje naudojamas spyruoklių blokas bei silikonizuotas plaušas atramose Jūsų rankoms, kaklui bei nugarai.

Puikiai suprantame, kad išsirinkti būsto baldus yra atsakingas žingsnis, todėl paslaugūs mūsų salono darbuotojai padės priimti Jums ir Jūsų namams tinkantį interjero sprendimą. Esant pageidavimui galėsite pasirinkti ne tik pageidaujamus išmatavimus, bet ir pasiūlyti eskizą su savo vizija, kurią išanalizavę mūsų profesionalūs dizaineriai perduos įgyvendinti tikriems baldų gamybos amato meistrams.

Su „Unicorn LT“ Jūsų svajonių interjeras tampa realybe!

 

Privatumo politika