a

Klasikiniai baldai

Išskirtinės klasikinių baldų savybės

Klasikinis interjeras niekada nesensta ir neišeina iš mados!  Klasikiniai baldai visada buvo ir yra populiarūs bei reikalingi, nes jų harmoningos linijos ir formos niekada nepabosta ir optimaliai tinka prie bet kokio šiuolaikiško dizaino. Baldai išsiskiria natūralia spalva, jose nėra metalinių ir plastmasinių konstrukcijų.

Be to, tokie baldai turi daugybę privalumų, tokių kaip:

  • Reprezentatyvi išvaizda;
  • Ilgaamžiškumas;
  • Komfortas;
  • Tinka prie kitų baldų elementų ir prie įvairaus dizaino.

Klasikiniai baldai – tai išskirtinių medžiagų derinys ir geriausia jų apdirbimo kokybė. Būtent tokius baldus iš kolekcijos „Elizabeth“ kompanija UnicornLT siūlo savo klientams . Kompanijos projektavimo sistema leidžia sukurti unikalius interjero sprendimus klasikiniu stiliumi, kur galima suderinti individualumą ir funkcionalumą. Į daugelį mūsų siūlomų klasikinių baldų galima įmontuoti miegamojo mechanizmą. Siekiant individualumo klientas gali pats pasirinkti medinių kojyčių spalvą.  Mes jau įrodėme, kad ir lietuviai gali pagaminti aukščiausios kokybės baldus ir didžiuojamės galėdami, tai pasakyti savo klientams.

Jeigu Jūs pirmenybę svetainėje teikiate klasikiniams baldams – rekomenduojama atkreipti dėmesį į „Mozart“ kolekciją. Tai yra solidi, unikalių formų, prabangaus dizaino klasikinių baldų kolekcija, kuri puikiai derės svetainės ar biuro aplinkoje, o funkcionalumas bei komfortas pateisins Jūsų didžiausius lūkesčius.

Jei nusprendėte atnaujinti savo namus siūlome įsigyti mūsų gaminamus minkštus krėslus. Papildžius interjerą nesenstančios klasikos elementu Jūsų namai visad atrodys elegantiški ir jaukūs. Mes galime pasiūlyti įvairių spalvų, raštų audinių, dekoro elementų.

UnicornLT skiria ypatingą dėmesį baldų kokybei, todėl baldai kruopščiai prižiūrimi gamybos metu, baldus transportuojant ir sandėliuojant. Kompanijos klientai visada gauna geriausią kokybę už tinkamą kainą.

KLASIKINIŲ BALDŲ KATALOGAS

klasikiniai baldai