a

Miegamojo baldai

miegamojo baldaiMiegodami praleidžiame daugiau nei trečdalį savo gyvenimo. Nuo poilsio kokybės smarkiai priklauso kaip Jums seksis antrą trečdalį, praleidžiamą darbe. O jeigu po darbo grįšite geros nuotaikos, likęs laikas su šeima ar draugais taip pat bus toks, apie kokį visada svajojote.

Tai reiškia, jog Jums tiesiog būtini kokybiški, tinkantys ir patinkantys miegamojo baldai. Todėl džiaugiamės galėdami Jums pasiūlyti platų skirtingų modelių pasirinkimą, tenkinsiantį įnoringiausią skonį.

„Unicorn LT“ klasikiniai miegamojo baldai dvelkia šiluma bei ramybe, o nesenstančios klasikos inspiruotas dizainas pavers Jūsų kambarį poilsio oaze. Tuo tarpu modernūs miegamojo baldai – jaukus ir stilingas sprendimas šiuolaikiškiems žmonėms, mėgstantiems inovacijas ir garantuotą komfortą, net ir poilsio metu įkvėpsiantį naujoms idėjoms.

Kad ir kurį variantą pasirinksite, galite būti tikri, jog Jūsų poilsio erdvė pasižymės rafinuotu dizainu bei išskirtiniu patogumu. Aukščiausios kokybės medžiagos bei ilgametė darbo patirtis lemia, jog mūsų lovose norėsis ne tik miegoti, bet ir užsiimti savo hobiu ar kita malonia veikla.

Žinoma, net ir geriausias interjero sprendimas taps nieko vertas, jeigu tinkamai neparuošite miegamojo poilsiui. Todėl norėdami sapnuoti saldžiai, pasirūpinkite, kad patalpa tinkamai vėdintųsi (praverčia kambaryje turėti augalų, kurie gamina deguonį!), patalynė būtų keičiama, apšvietimas – ne pernelyg ryškus, o spalvos ir raštai – nuteikiantys atpalaiduojančiai. Tam geriausiai tinka švelnūs ir neutralūs atspalviai, o šviesias, šiltas spalvas, spinduliuojančias geras emocijas, energiją ir jaukumą pravartu rinktis tuo atveju, jei užmiegate dar nepadėję galvos ant pagalvės ir Jūsų nuotaika labiausiai priklauso nuo to, ką pirmiausiai išvystate pramerkę akis.

Ne veltui sakoma, jog vaizdas iškalbingesnis už tūkstantį žodžių, todėl kviečiame susipažinti su „Unicorn LT“ miegamojo baldais mūsų prekių kataloge.

Patarimai:

Jeigu jūsų miegamasis mažesnis – papildomos erdvės bei prabangos suteiks pakabinti dideli veidrodžiai, puikiai pasitarnausiantys ruošiantis į darbą ar vakarėlį.