a

Modernūs baldai

modernus baldai unicorn.lt

Šiais laikais vietos moderniems baldams mūsų namuose atsiranda vis daugiau. Jau niekieno nebestebina kadaise drąsūs, nusistovėjusius stereotipus laužantys sprendimai jungti virtuvės ir svetainės erdves, atsisakyti šimtmečiais įprastomis laikytų formų, spalvų ir raštų, išlaisvinanti nuo nereikalingų ar nebenaudojamų daiktų, leidžiant namams laisvai kvėpuoti.

Mes, kaip ir viskas pasaulyje, nuolatos keičiamės, todėl neišvengiamai transformuojame ir savo aplinką norėdami joje matyti tai, kas artima ne tik akiai, bet ir sielai. Dar daugiau – kiekviena interjero dalis privalo atitikti nesenstančius komforto ir jaukumo reikalavimus. Didėjantis gyvenimo tempas lemia išaugusią praktiškumo – lengvo sumontavimo, priežiūros bei valymo – svarbą. Todėl keliantiems šias sąlygas ir ieškantiems naujų išraiškos būdų su pasididžiavimu siūlome „Unicorn LT“ modernius baldus. Jeigu visada svajojote apie novatoriškus sprendimus, nebijote griežtesnių linijų, o geltonai ar žydrai spalvai savo namuose esate uždegę žalią šviesą – neabejodami rinkitės mus.

„Unicorn LT“ modernūs baldai atitinka visus naujausius funkcionalumo ir dizaino reikalavimus, o jų eleganciją bei komfortabilumą netruks pastebėti ir įvertinti kiekvienas gavęs tam progą.

Mūsų universalaus komplektavimo asortimentas neriboja Jūsų fantazijos kuriant savitą interjerą, priešingai – suteikia polėkį Jūsų idėjoms, kurias įgyvendiname drauge siekdami, kad tiek savo svetainėje, tiek visuose namuose jaustumėtės pakylėtai.

Šiuolaikinis, skoningas, paskutines mados tendencijas atspindintis dizainas, lakoniškos, aiškios formos ir šį sezoną ypač madingos ryškesnės baldų briaunos, nurodančios Jūsų namų interjero kūrimo kryptį – tai abejingų nepaliekanti „Unicorn LT“ modernių baldų linija. Įsitikinkite patys peržiūrėję mūsų gaminių katalogą.

Modernių baldų katalogas

„UnicornLT“ – Jauskitės patogiai. Jauskitės užtikrintai. Jauskitės laisvai.