a

Minkšti baldai

minkšti baldaiKad namai būtų malonūs, jaukūs ir norėtųsi čia sugrįžti, svarbu juose gerai jaustis. Šilta ir palanki atmosfera didele dalimi priklauso nuo ten gyvenančiųjų žmonių, tačiau prie to prisideda ir mūsų asmeninės erdvės interjero dizainas: pasirinktos spalvos, baldai, detalės. Kadangi visi esame skirtingi, ir jei vienam tam tikras dalykas yra priimtinas ir suprantamas, kitą tai gali stipriai erzinti. Tad, jei asmeninius kambarius galime įrengti visiškai individualiai, bendras erdves įrengdama šeima turėtų bendradarbiauti ir taip suderinti galutinį apdailos ir baldų variantą.


Interjero kūrimas nemenka investicija, todėl norisi, jog šis tarnautų ir neatsibostų dar pirmais metais. Įrengiant namus svarbu funkcionaliai išnaudota erdvė, baldų patogumas, apdailos praktiškumas, pavyzdžiui, galimybė vandeniu valyti sienas, transformuoti tuo metu nenaudojamus baldus. Didesnėje erdvėje žmonės jaučiasi nesuvaržyti, todėl namuose reikia palikti laisvus praėjimus tarp visų baldų. Be abejo, ne mažiau svarbi interjero estetinė vertė, kurioje turėtų vyrauti bendros, šeimai patinkančios spalvos ir baldų tendencijos. Planuojant svetainės kambario dizainą, kur praleidžiama didelė dalis laisvo laiko po darbo, beveik visais atvejais vis dar pasirenkami minkšti baldai, kurie yra patogūs, praktiški, gali būti pagaminami ir pagal individualius poreikius. Dažniausiai centrine svetainės kambario figūra tampa sofa, kušetė ar foteliai, kurių didelis pasirinkimas mūsų parduotuvėje leidžia juos nesunkiai priderinti prie esamo namų interjero. O kartais naujo dizaino vaizdinys susikuria būtent pamačius itin patinkančius baldus.


Mes siūlome daugybę skirtingų, puikia kokybe pasižyminčių, stilingų minkštų baldų, kurie gali kardinaliai pakeisti senoką, gerokai pabodusį interjero dizainą. Bėgant metams seniai įsigyti ar dar tėvų paveldėti baldai praranda pagrindines savo funkcijas: komfortabilumą, estetinę išvaizdą. Kai kurie taupydami pinigus, nusprendžia juos restauruoti, pakeičiant naują apmušalą ar atnaujinant medines detales, tačiau tai nėra tas variantas, jei norima vėl jaustis patogiai. Geriau investuoti šiek tiek daugiau ir įsigyti naujo modelio, dizaino, prie naujo interjero derančius baldus. Mūsų įmonė bendradarbiauja su žinomais tiekėjais, todėl galime pasiūlyti patvarius ir stilingus, įvairių stilių gaminius už prieinamą kainą. Čia minkštus baldus išsirinks tiek klasikos ir tradicijos puoselėtojai, tiek naujovių šalininkai, kurie mėgsta eksperimentuoti ir išbandyti ką nors netikėto.

Minkštus baldus įsigykite prieš tai juos išbandę

Prieš perkant minkštus baldus pravartu juos išbandyti: daugelis įsigydami baldus pagrindinį dėmesį sutelkia medžiagų ir apdirbimo technikos kokybei, tad parduotuvės salėje net neatsisėda ant pasirinktos sofos, krėslų, fotelių, pamiršdami, kad baldai turi būti ne tik patinkančio stiliaus, profesionaliai pagaminti, bet ir patogūs. Norint sutaupyti laiko ir pinigų, baldai labai dažnai perkami internetu, kai nėra galimybės realiai pamatyti ir paliesti gaminių. Mūsų įmonė turi dvi parduotuves patogiose miesto vietose, todėl internetu pasirinktus baldus kviečiame pamatyti gyvai. Kiekvienas komfortą ir baldų minkštumą įsivaizduojame skirtingai, tad parduotuvės salėje pravartu atsisėsti ir įvertinti, ar pasirinkti baldai yra patogūs ir išvaizda, spalva, faktūra atitinka tai, ko ieškojote. Atraskite stilingą, sau skirtą namų interjero dizainą su patinkančio dizaino minkštais baldais. Pasirinkite patogius, elegantiškus gaminius ir sukurkite tokius namus, apie kokius visada svajojote.


Rasti baldus, kurie yra ir gražūs, ir patogūs, kartais gali būti sudėtinga. Mūsų baldų gamintojai stengiasi įrodyti, jog visa tai tikrai įmanoma – suteikiant klientams galimybę įsigyti būtent tokius produktus, apie kuriuos jie visada svajojo. Be to, kiekvienos šeimos poreikiai yra labai skirtingi, tad meistrai siūlo daug įvairių pasirinkimo variantų, išpildančių individualius pageidavimus. Mūsų gamintojų minkšti baldai – prioritetą atiduodantiems tiek grožio, tiek patogumo aspektams.


Maloniai ir patogiai aplinkai namuose sukurti būtina ne tik akiai daili apdaila, bet ir kokybiška buitinė technika, patogūs, funkcionalūs baldai. Šių ypač nereikėtų nuvertinti, kadangi labai daug laiko ilsėdamiesi ir dirbdami praleidžiame būtent ant jų. Nuo jų kokybės priklauso mūsų savijauta, pavyzdžiui, tokie kokybiški baldai, kaip darbo kėdė, lova, sofos neleis pavargti mūsų nugarai. Be abejo, baldai atlieka ir estetinę funkciją, priimant patalpų interjero sprendimus.


Minkštų baldų indėlis kuriant namų interjerą


Įvairių stilių ir modelių minkšti baldai gali tapti pagrindiniu namų dėmesio centru, aplink kurį priderinami pasirinkto stiliaus akcentai, papildantys visą interjerą. Kitu atveju – siekiant labiau pabrėžti tam tikrus daiktus, galima pasirinkti mažiau išsiskiriančius ir akį pritraukiančius, neryškių spalvų baldus. Pageidaujamą namų atmosferą sukurti nesunku, kadangi minkštų baldų pasirinkimas didelis ir labai įvairus. Ši sąvoka apima minkštus kampus, sofas, lovas, sofas-lovas su miegojimo funkcija, fotelius, ištaigingus krėslus. Galima suderinti patinkantį kelių dalių komplektą. Pavyzdžiui, prie miegojimo lovos ar vaiko lovytės galima priderinti sofą ar krėslą, kas šiuo metu yra ne tik madinga, bet ir praktiška.


Šie baldai dažniausiai pasirenkami įrengiant svetainę, tačiau vis labiau populiarėja vieną ar keletą jų pastatyti miegamojo, vaikų, darbo kambariuose, prieškambaryje, įstiklintame balkone ar įrengtame žiemos sode. Dažniausiai tam pasirenkamos sofos, foteliai, krėslai, ant kurių labai patogu trupam prigulti paskaityti knygą, užmigdyti mažąją atžalą ar tiesiog ramiai pailsėti nuo visų darbų. Baldais, ypač minkštomis sofomis, foteliais, apstatyta erdvė visada jaukesnė už tą, kurioje vyrauja minimalistinis interjeras su vienu, kitu pagrindiniu baldu. Tad tiems, kuriems jaukumas yra vienas pagrindinių kuriamų namų sudėtinių dalykų, verta apgalvoti šį aspektą.


Patogumas prabangos ir elegancijos apsuptyje – pagrindinis mūsų tikslas baldų gamyboje

Kiekvienais metais baldų dizaineriai ir kūrėjai atnaujina savo siūlomų gaminių kolekcijas. Atsižvelgiant į tuometinį ir būsimą laikmetį, dizaineriai diktuoja naujausias mados tendencijas. Dažniausiai baldų pardavėjai siekia prekiauti būtent tokiais baldais, tačiau mūsų komanda pataria pirmiausia įvertinti savo skonį, pomėgius, apgalvoti tai, jog mados po kelerių metų jau gali būti pasikeitusios, kai tuo tarpu baldų keisti dar nesinorės. Todėl, visada verta atkreipti dėmesį į klasikinius baldus. Šie labai dažnai tampa dizainerių įkvėpimo šaltiniu, kuriuo remiantis praeities tendencijos atgimsta naujose klasikinio stiliaus formose ar moderniuose sprendimuose.


Būtent tokie yra mūsų siūlomi minkšti baldai – pasitelkus ilgai puoselėtas tradicines formas, išlaikant kontūrus, spalvas, raštus yra kuriami naujausi originalūs minkštų baldų sprendimai. Kurdami baldus laikomės savo tradicijų ir aukštų kokybės standartų: itin vertiname ilgaamžiškumą, todėl naudojame tik profesionalias patikimų tiekėjų medžiagas, tvirtą medį, jo konstrukcijas, kuriame elegantiško dizaino baldus, kurie ir mums patiems kelia susižavėjimą, ir be abejo – mėgstame komfortą, todėl ekspresyvi ir elegantiška baldų išvaizda susipina su patogiu dizainu.


Individualių minkštų baldų kūrimas


Klientai, iš anksto žinantys, ko nori, ir mintyse jau turintys savo svajonių baldų modelį, formą, visada gali pateikti savo idėjas, norus. Pagal juos, tiksliai suderinus pagrindines ir smulkias detales dėl naudojamo medžio, rėmo konstrukcijos, audinio faktūros, spalvų parengsime projektą, pagal kurį bus sukurtas pageidaujamas baldų modelis. Tokiu būdu užsakovas gauna būtent tai, apie ką svajojo, ir yra užtikrintas, jog antro tokio baldo nepamatys kituose namuose. Jei turima vizija, bet dvejojama dėl tam tikrų dalykų, visada laukiame klausimų, kuriuos padėsime išspręsti ir sukursime išties patinkantį skoningą bei patogų produktą.